Srednjoškolci održali javni čas o predstojećem referendumu
BOR-Učenici Ekonomsko trgovinske škole u Boru sa nastavnicima održali su u Narodnoj biblioteci u Boru javni čas o važnosti referenduma koji je zakazan za 16.januar naredne godine. Ideja je bila da đaci četvrtog razreda teoretsko znanje stečeno na času sociologije sa pravima građana praktično prikažu širom auditorijumu. Tema referenduma je za učenike bila izuzetno zanimljiva, jer oni stiču pravo da prvi put izađu na glasanje i očekuju da će svojim I glasovima građanja Srbije promeniti mnogo toga u državi.
