Srednjoškolski „Sajam zdravlja“ u Boljevcu
BOLJEVAC – Pod sloganom „sportski, zdravo, bezbedno“, učenici Srednje škole „Nikola Tesla“ u Boljevcu, organizovali su u centru grada „Sajam zdravlja“, kako bi skrenuli pažnju na pogrešne navike u ishrani i na značaj fizičke aktivnosti radi očuvanja zdravlja. Ovu akciju, kroz istoimeni pilot projekat podržalo je Ministarstvo omladine i sporta, a realizuje se u partnerstvu sa Krovnom organizacijom mladih Srbije. Osim Sajma, organizovane su i sportske aktivnosti i radionice za decu mlađeg uzrasta, a akciju je podržao i boljevački Dom zdravlja.
Srednjoskolci promovisali zdrav zivot, 12. april 2017. (RTV Bor)
