Stanislav Tarailo treći na svetskom prvenstvu u Bodi bildingu

BOR – Na svetskom prvenstvu u bodi bildingu za muškarce održanom od 3. do 7. novembra u Santa Suzani u Španiji, takmičar borskog bodi bilding kluba Partizan Stanislav Tarailo osvojio je treće mesto u kategoriji klasik fizik. Tarailo je prethodno nastupao na junuorskim prvenstvima, gde je takođe osvajao medalje, a ovo mu je bio prvi nastup u seniorskoj konkurenciji na svetskom prvenstvu. Osim njega, za reprezentaciju Srbije, nastupilo je još tri takmičara iz borskog Partizana koji su u svojim kategorijama osvojili sedmo, 14. i 15. mesto.

Reprezentacija Srbije ukupno je osvojila devet medalja, jednu zlatnu, šest srebrnih i dve bronzane i plasirala se na 11. mesto, što je na svetskim prvenstvima najbolji rezultat Srbije do sada.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.