STK Copper obezbedio ulazak u Drugu Saveznu ligu Srbije
BOR – U 17. kolu Kvalitetne lige Srbije, u pretposlednjem kolu u Boru, ekipa Stonoteniskog kluba COPPER pobedila je ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 4:3 u vrlo uzbudljivom i promenljivom meču do kraja. Ovom pobedom ekipa STK Coppera je obezbedila ulazak u Drugu Saveznu ligu Srbije. Preostao je poslednji meč sledeće nedelje u Nišu protiv ekipe STK Neca iz Niša koja je poslednja na tabeli Kvalitetne lige Srbije.
Sutra se održava turnir Zijin Copper Cup za najmlađe.
