Susret vojnih penzionera tri države u Zaječaru
ZAJEČAR- Unapređenje saradnje, bio je cilj sastanka u Zaječaru između visokih delegacija Udruženja vojnih penzionera Rumunije, Bugarske i Srbije. Ta saradnja traje pet godina, a kako je istaknuta sva udruženja rukovode se razumevanjem bez mešanja u političke, ekonomske, nacionalne, kulturne i vojne aspekte bilo koje države, a sve zarad opšteg dobra. Za delegacije je prijem priredila i zamenik gradonačelnika Zaječara Marina Milić.
