Sutra 14. Sajam zapošljavanja u Boru
BOR – Nacionalna služba za zapošljavanje organizovaće sutra od 11 sati u Sportskom centru u Boru, četrnaesti Sajam zapošljavanja.
Očekuje se da se da na sajmu bude prisutno 25 poslodavaca, kojima je ukupno potrebno od 120 do 130 radnika različitih struka.
Među poslodavcima postoji interesovanje za visokoškolce, vozače, automehaničare, gerontodomaćice, molere, tesare i bravare
Održavanje ovakvih sajmova do sada je dalo odlične rezultate, kažu u Nacionalnoj službi za zapošljavanje, jer je i za poslodavce i za one koji traže posao najbolji direktan, lični kontakt na osnovu koga se donosi zaključak o tome ko je najpogodnija osoba za određeni posao.
14. Sajam zapošljavanja u Boru biće završen između 13 i 14 časova.
