Sve borske srednje škole u obustavi rada
BOR – Nakon poslednjih sastanaka nastavnika u borskim srednjim školama, Ekonomsko-trgovinskoj i Tehničkoj školi potpunoj obustavi nastave priključile su se i Gimnazija Bora Stanković, kao i Mašinsko-elektrotehnička škola.
Maturantima borske Gimnazije u blokadi nastave pridružili su se i učenici nižih razreda, tako da su nastavnici ove obrazovne ustanove odlučili da prekinu rad.
Blokada nastave koju organizuju maturanti je i dalje na snazi u Mašinko-elektrotehničkoj školi, a u obustavi nastave su i Tehnička i Ekonomsko-trgovinska škola.
Odluke srednjoškolskih ustanova u Boru o obustavi nastave ostaju na snazi do daljeg, rekla je koordinatorka rada borskih srednjih škola Maja Pešić.
