Svečano u Specijalnoj bolnici za rehabilitaciju „Gamzigrad“
ZAJEČAR, GAMZIGRADSKA BANJA – Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Gamzigrad“ u Gamzigradskoj banji obeležila je 39 godina rada i krsnu slavu Vavedenje Presvete Bogorodice. Prostorije renoviranog restorana „Atrijum“ i rezanje slavskog kolača obavio je episkop timočki Ilarion.
Ovom prilikom otvorena je i staza zdravlja u dužini 1360 metara u Gamzigradskoj banji.
