„Syleth“ pobednik 49. zaječarske gitarijade
ZAJEČAR – Nagrada stručnog žirija i titulu pobednika 49. Zaječarske gitarijade sinoć je pripala mladom riječkom demo sastavu “Syleth”. Pobednik 49. Gitarijade po glasovima publike je bend “Up N’ Downs” iz Slovenije, a sa područja Republike Srbije proglašen je bend “Svemirci” iz Beograda.
[iframe frameborder=“0″ width=“600″ height=“450″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x303vkf“ allowfullscreen ]
