Toplana u Majdanpeku ponovo greje na mazut

0
07042022_Toplana_grejanje_MAJDANPEK_vtr_off_16_12.avi.Still001

MAJDANPEK – Od pre desetak dana, zbog havarije na novom kotlu na drvnu sečku,  koji je zvanično još uvek u probnom radu, u majdanpečkoj toplani ponovo je u funkciji kotao na mazut, kažu u Javnom komunalnom preduzeću za isporuku toplotne energije „Majdanpek“. Do zvaničnog završetka grejne sezone, do kad je ostalo nedelju dana, radiće kotao na mazut, a režim grejanja biće usklađivan sa spoljnom temperaturom, poručuju nadležni u ovom preduzeću.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE