Toplana u Majdanpeku ponovo greje na mazut
MAJDANPEK – Od pre desetak dana, zbog havarije na novom kotlu na drvnu sečku, koji je zvanično još uvek u probnom radu, u majdanpečkoj toplani ponovo je u funkciji kotao na mazut, kažu u Javnom komunalnom preduzeću za isporuku toplotne energije „Majdanpek“. Do zvaničnog završetka grejne sezone, do kad je ostalo nedelju dana, radiće kotao na mazut, a režim grejanja biće usklađivan sa spoljnom temperaturom, poručuju nadležni u ovom preduzeću.
