Treći skup „Građani protiv blokada“ u Boru
BOR – U Studentskom parku u Boru sinoć se okupilo više stotina građana koji su mirnom protestnom šetnjom izrazili nezadovoljstvo zbog blokada širom Srbije. Nakon okupljanja, kolona je prošla ulicama „Kralja Petra Prvog“ i „Moše Pijade“, sve do prostorija Srpske napredne stranke.
Na čelu povorke bila je istaknuta zastava Srbije i transparent „Građani protiv blokada“. Protest je protekao mirno i bez incidenata, a po završetku šetnje okupljeni su se razišli.
Kao i prethodna dva puta, skup je protekao bez obraćanja organizatora i bez stranačkih obeležja.
