18032021_Kovid_ambulanta

BOR – U Boru su registrovana tri nova slučaja korona virus, a 231 je broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.

Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 52 bolesnika, od kojih je 50 pozitivno na virus.

U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javila su se 24 pacijenta sa potencijalnim simptomima virusa, zabeležena su 23 kontrolna pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 47 pregleda.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE