Tri nova slučaja korona virusa u Boru
BOR – U Boru su registrovana tri nova slučaja korona virus, a 231 je broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 52 bolesnika, od kojih je 50 pozitivno na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javila su se 24 pacijenta sa potencijalnim simptomima virusa, zabeležena su 23 kontrolna pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 47 pregleda.
