29112020_kovid

BOR – U Boru je, od poslednjih informacija, zabeleženo deset novih slučajeva virusa korona, oporavilo se 19 osoba, a 153 su aktivna slučaja virusne infekcije na teritoriji grada, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.

Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 24 bolesnika, od kojih je 21 pozitivan na virus.

U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 16 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 13 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 17 pregleda.

Na čekanju je 27 rezultata prethodno uzetih briseva.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE