U Boru dve osobe preminule, 17 novih slučajeva zaraze
BOR – U Boru je registrovano 17 novih slučajeva korona virusa dok su dve osobe preminule usled posledica infekcije. Ukupan broj zaraženih kovidom 19 na teritoriji grada je 213, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije.
U kovid ambulantama pregledano je 27 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 26 bolesnika.
