U Boru još 187 osoba pozitivno na koronu
BOR – U poslednja dva dana, u Boru je još 187 osoba pozitivno na virus korona, jedna osoba je preminula usled posledica virusa, a ukupno zaraženih je 678.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 46 bolesnika, a u kovid ambulanti je, u toku jučerašnjeg dana, zabeleženo 113 prvih pregleda pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.
