U Boru održan turnir u šahu u organizaciji Asocijacije „Sport za sve“
BOR – Povodom „Evropske nedelje sporta“ i 3. oktobra Dana oslobođenja Bora u Drugom svetskom ratu, na stadionu za male sportove u Boru održan je turnir u šahu na kome je učestvovalo 12 takmičara.
Posle 11 odigranih kola prvo mesto zauzeo je Milan Davidović Miša sa 9 i po poena, a drugo i treće mesto podelili su Miladin Vojinović i Srećko Stanković sa po 8 i po poena.
Za najbolje učesnike obezbeđeni su pehari i nagrade. Organizator turnira bila je Asocijacija sport za sve, a takmičenje je održano pod pokroviteljstvom Grada Bora.
