U Boru se smanjuje broj zaraženih, ukupno 32
U Boru su zabeležena dva nova slučaja korona virusa, a 32 su aktivna slučaja virusne infekcije na teritoriji grada. Na grudnom odeljenju Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su četiri bolesnika, od kojih su dva pozitivna na virus, saopštio je Štab za vanredne situacije.
Imunizacija se u Boru odvija prema utvrđenom rasporedu, te se građani mogu vakcinisati svakog dana od 8 do 19 časova u Domu zdravlja i Klubu za stara lica, dok se vakcinacija po selima vrši u vremenu rada ambulanti.
