U dramatičnoj završnici rukometašice Radničkog stigle do boda u Boru

BOR – Rukometašice Bora i Radničkog iz Kragujevca igrale su u Boru nerešeno 27:27 u derbiju vrha tabele Super B lige.

Borska ekipa je dobro počela utakmicu i imala vođstvo većim delom prvog poluvremena, ali su gošće iz Kragujevca uspele da ih stignu i da na poluvreme odu sa golom prednosti 14:13.

Veći deo drugog poluvremena Radnički je bio u vođstvu. Rukometašice Bora uspele su desetak minuta pre kraja utakmice da sustignu ekipu iz Kragujevca koja je povremeno imala tri gola prednosti i preokrenu rezultat. Borska ekipa je na manje od minut pre završetka imala gol prednosti, igrača više i napad, ali nisu uspele da sačuvaju loptu.

Golom koji se retko viđa, sa devet metara u poslednjoj sekundi meča, Radnički je došao do izjednačenja i uspeo da osvoji bod.

Posle sedam odigranih kola Radnički iz Kragujevca je prvi na tabeli sa 13 bodova, a Bor je na drugom mestu sa dva boda manje.