U Negotinu još dvoje inficirano covidom 19
NEGOTIN – U Negotinu su registrovana još dva nova slučaja pozitivna na koronavirus. Zaražene su dve ženske osobe starosti 31 I 64 godine.
Od početka pandemije virusa Kovid-19 u Negotinu su urađena 1.623 testa, a za 172 testitanja još uvek nisu stigli rezultati, za 18 uzoraka testiranje treba ponoviti.
Iz lokalne samouprave apeluju na građane da se ponašaju odgovorno i da se pridržavaju svih preventivnih mera Kriznog štaba Republike Srbije i Štaba za vanredne situacije opštine Negotin.
