U prvom polugodištu uspeh osnovaca u Boru bolji

0
24122021_uspehosnovaca

BOR- Još desetak dana ostalo je do završetka prvog polugodišta u osnovnim školama. Posle dužeg vremena u ovim obrazovnim ustanovama, umesto onlajn, organizovana je redovna nastava. To se, naravno, odrazilo i na uspeh učenika u Boru.

Uspeh učenika osnovnih škola u Boru u prvom polugodištu značajno je bolji, nego u vreme kada se nastava organizovala onlajn, ne samo u smislu ocenjivanje nego i kvaliteta znanja“, kaže Radiša Petković, koordinaror rada osnovnih škola.

Iako je organizovana neposredna nastava, zahvaljujući primeni propisanih epidemioloških mera, broj obolelih učenika i radnika od korona virusa nije bio alarmantan.

U prvom polugodištu izostala su uobičajena takmičenja iz pojedinačnih predmeta, a organizovana su samo sportska. Realizovane su i neke investicije, a glavna ulaganja u modernizaciju i opremanje škola očekuju se u narednoj godini.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE