U prvom tromesečju najuspešniji borski gimnazijalci
BOR-Na kraju prvog tromesečja ove školske godine najbolji uspeh u srednjim školama u Boru imali su učenici Gimnazije „Bora Stanković“. Više od 80 odsto gimnazijalaca je bez negativnih ocena, u Ekonomsko trgovinskoj 47, Tehničkoj 43 i Mašinsko elektrotehničkoj 32 procenta ukupnog broja učenika.
Broj izostanaka je manji u odnosu na prosečan prethodnih godina, iako epidemija virusa korona i dalje traje. Najviše zaraženih je bilo u oktobru, kada je van škole bilo po dvadesetak učenika i prosvetnih radnika. Sada su zbog kovida 19 odsutna po tri srednjoškolca i nastavnika.
