U prvom tromesečju najuspešniji borski gimnazijalci

0
02122021_Srednja_skola_MES_vtr_off_29_11.mpg.Still001

BOR-Na kraju prvog tromesečja ove školske godine najbolji uspeh u srednjim školama u Boru imali su učenici Gimnazije „Bora Stanković“. Više od 80 odsto gimnazijalaca je bez negativnih ocena, u Ekonomsko trgovinskoj 47, Tehničkoj 43 i Mašinsko elektrotehničkoj 32 procenta ukupnog broja učenika.

Broj izostanaka je manji u odnosu na prosečan prethodnih godina, iako epidemija virusa korona i dalje traje. Najviše zaraženih je bilo u oktobru, kada je van škole bilo po dvadesetak učenika i prosvetnih radnika. Sada su zbog kovida 19 odsutna po tri srednjoškolca i nastavnika.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE