U sredu dečija manifestacija „Znakovi kraj puta“
BOR-Roditeljima u Srbiji, kao i onima širom sveta, potrebna je sistemska podrška u ovoj važnoj životnoj ulozi. Zato će u sklopu obeležavanja meseca roditeljstva i u Boru prvi put biti održana manifestacija Znakovi kraj puta. Na platou ispred Doma kulture u sredu od 18 do 20 časova, uz prigodan dečiji program, družiće se deca i roditelji,a biće prisutni vaspitači i medicinske sestre Polivalentne patronažne službe Doma Zdravlja, koja je i inicijator ove manifestacije.
„Cilj manifestacije je negovanje i podsticanje roditeljstva uz druženje sa decom. Ove godine prvi put je organizujemo,a planiramo da bude tradicionalna. Uz dečiji program vaspitači i medicinske sestre će davati savete roditeljima i deci“ ,rekla je Tamara Paunović, koordinator projekta.
Manifestaciju „Znakovi kraj puta“ organizuje Grad Bor u saradnji sa Domom zdravlja, Predškolskom ustanovom Bambi u Boru , UNICEF-om i Lego fondacijom.
