Uređenje zelenila u gradu
BOR – Radnici JKP „3.oktobar“ u Boru, poslednjih dana intenzivno uređuju zelenilo u gradu. Najviše posla imaju u ulici “Zeleni Bulevar“ gde završavaju orezivanje krošnji i šiblja, a ovaj posao nastavljaju u ulicama “Nikole Pašića“ i „3.oktobar“.
Ukoliko vremenski uslovi dozvole, počeće i košenje trave u gradu. Zbog predstojećih Uskršnjih i Prvomajskih praznika, ekipe Službe zelenila će intenzivirati uređenje zelenih površina na području Borskog jezera i planine Stol.
U ovom periodu godine, veliki je obim izvoženja divljih deponija, posebno u individualnim naseljima, a prema rečima odgovornih u „Trećem oktobru“ dnevno se izveze, u proseku oko 40 kubika otpada.
