BOR – U Čačku je, u organizaciji Saveza za Školski sport Republike Srbije i Karate Saveza uže Srbije, održano Školsko prvenstvo Centralne Srbije za osnovne i srednje škole u katama i borbama na kome je učestvovalo blizu 700 učenika karatista iz oko 250 škola.

Bor je predstavljalo sedmoro učenika koji su osvojili tri medalje, dve zlatne i jednu bronzanu. Zlatne medalje, u svojim kategorijama, osvojili su Anastasija Đurić, učenica drugog razreda Ekonomske škole i Dejan Sejdija, učenik drugog razreda Mašinsko elektrotehničke škole. Bronzanu medalju je osvojila Iva Krstić, učenica sedmog razreda Osnovne škole  „3. Oktobar“.

Oni su automatski izborili i plasman na Školsko Prvenstvo Srbije, koje će se održati za tri nedelje.