Uz vatromet i predstavu na ledu otvoreno klizalište u Boru
U Boru je počela nova sezona zimskih sadržaja na otvorenom. Uz prateći program namenjen najmlađima, građanima je ponovo na raspolaganju klizalište koje će tokom narednih nedelja biti jedno od centralnih mesta okupljanja u gradu.
BOR – Predstavom za decu „Patuljak, Deda Mraz i čarobni napitak“, koju je izvela plesna grupa „UV Dance“, sinoć je, uz veliki vatromet, otvoreno klizalište u Boru.
Od 13. decembra pa dok to vremenski uslovi budu dozvoljavali, Borani i gosti iz drugih gradova, imaće mogućnost besplatnog klizanja u delu iza Sportskog centra „Bobana Momčilović Veličković“.
Klizalište će biti otvoreno svakoga dana od 10 do 21 sat sa pauzama za obnavljanje leda.
Očekuje se da do kraja decembra budu održane još tri predstave na ledu, a zimski programi na klizalištu nastaviće se i tokom januara i februara.
Kao i prošle godine, Grad Bor je finansirao zakup i postavljanje klizališta, na kome će, za besplatno dobijanje klizaljki, biti zaduženi radnici borskog Sportskog centra.
