Završen turnir u uličnom basketu
BOR – Finalnim utakmicama po kategorijama i takmičenjem u izvođenju slobodnih bacanja i šutiranju trojki, na borskom korzou sinoć je završen 12. turnir u uličnom basketu, u organizaciji Košarkaškog kluba Basket Bor. Na turniru je nastupalo 27 ekipa devojčica i dečaka u pet uzrasnih kategorija, a ukupno više od 100 takmičara. Idealni vremenski uslovi omogućili su da turnir bude završen u četiri takmičarske večeri, nakon čega su učesnicima dodeljene nagrade: medalje i zahvalnice za nastup na turniru, robne nagrade za ekipe, u zavisnosti od plasmana, kao i za najboljeg igrača i strelca po kategorijama, najbolje šutere u slobodnim bacanjima i za tri poena i pehar za najboljeg igrača turnira. Pokrovitelj takmičenja bila je Opština Bor, a nagrade je uručio Igor Janković, član Opštinskog veća u Boru zadužen za omladinu i sport koji je naglasio da je manifestacija opravdala očekivanja i da lokalna samouprava može da se pohvali da je sufinansiranjem pomogla njeno održavanje.
