Završena sezona na otvorenim bazenima
BOR – Letnja sezona na otvorenim bazenima Ustanove Sportski centar u Boru je završena, a prema oceni menadžmenta bila je zadovoljavajuća. Od početka rada sredinom juna do 5. septembra bazene je posetilo 22 hiljade kupača.
Za narednu sezonu u planu je nabavka suncobrana i ležaljki, a to bi posetiocima, kada je spoljna temperatura visoka, obezbedilo sve uslove za boravak na bazenu, čime bi i poseta bila veća, kaže v.d. direktora Ustanove Sportski centar Bojana Dlbokić Dubočanin.
Počele su i pripreme zatvorenih bazena za zimsku sezonu, a prema očekivanjima nadležnih do sredine oktobra, kada počinje grejna sezona, biće potpuno spremni za kupače u zimskom periodu.
