Završeno renoviranje OŠ „Velimir Markićević“ u Majdanpeku
MAJDANPEK – Renoviranje Osnovne škole „Velimir Markićević“ u Majdanpeku, započeto tokom letnjeg raspusta, privedeno je kraju.
Osim kompletne zamene unutrašnje drvene, novom PVC stolarijom, renovirani su i školski toaleti, okrečene sve učionice, hodnici i fiskulturna sala, ofarbani radijatori i pročišćen sistem za grejanje.
„Osim lepšeg izgleda, sve što je urađeno značiće i poboljšanje energetske efikasnosti u ovoj školi, proces koji smo počeli pre dve godine. Ono što nas još očekuje u tom smislu je postavljanje izolacije i farbanje fasade“, kaže Marko Cokić, direktor ove obrazovne ustanove.
Ukupna vrednost investicije iznosi osam miliona dinara, a sredstva je obezbedila lokalna samouprava.
