ŽRFK Majdanpek pobednik 3. turnira Majdanpek 2020/2021.

0
16022021_Zenski_fudbal_Majdanpek

MAJDANPEK – Ženski rudarski fudbalski klub Majdanpek pobednik je trećeg turnira u ženskom fudbalu, organizovanom juče u gradu pod Staricom, uz učešće pet ekipa i bez prisustva publike, u  skladu sa važećim epidemiološkim merama. Nagrade za najboljeg igrača i strelca otišle su u ruke Emilije Smiljković i Milene Kostić iz kluba domaćina, dok je za najboljeg golmana proglašena Jovana Vlašković iz Ženskog fudbalskog kluba „Levač“ iz Rekovca. Zbog aktuelne epidemiološke situacije, turnir ove godine nije imao međunarodni karakter, ali je važno da je održan kontinuitet, kažu u Ženskom rudarskom klubu Majdanpek, koji je ovo takmičenje organizovao uz pomoć Sportskog saveza i pod pokroviteljstvom Opštine Majdanpek.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE