20 novoinficiranih koronom u Boru
BOR – Prema podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru u Boru je registrovano još 20 novih slučajeva virusa korona. Oporavilo se pet osoba, a 555 ukupno je aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 76 bolesnika, od kojih su 62 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Metalurg” javilo se 13 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, u ambulanti „Rudar“ zabeleženo je 20 kontrolnih pregleda, dok su na prijemnim bolničkim odeljenjima zabeležena 33 pregleda.
