07072019_naziviulica

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, tokom vikenda, isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola, a u Negotinu tridesetdevetogodišnjeg vozača „honda“, koji je odbio da se alkotestira.

Saobraćajna policija u Boru zaustavila je tridesetpetogodišnjeg vozača „pežoa“ koji je vozio sa 2,01 promil alkohola u organizmu i četrdesettrogodišnjeg vozača „golfa“ koji je vozio sa 1,33 promila alkohola.

Vozačima je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE