Uhapšen lekar zbog primanja mita
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su četrdesetsedmogodišnjeg lekara Z. M. iz Bora, zbog primanja mita. Osumnjičeni se tereti da je od porodice pacijentkinje tražio i primio novac u iznosu od 100 evra.
Z. M. je, uz krivičnu prijavu, sproveden Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru i određen mu je pritvor do 30 dana.
