Potpisan memorandum o izgradnji Vizitorskog centra na Feliks Romulijani

0
24062023_potpisan_memorandum_ZA_MEDIA

ZAJEČAR, FELIKS ROMULIJANA – Gradonačelnik Zaječara  Boško Ničić i vođa projekta GIZ-a #EU za kulturno nasleđe i turizam Aleksandar Bec, potpisali su Memorandum o izgradnji Centra za posetioce na kasnoantičkom lokalitetu Feliks Romulijani. U prvoj fazi radova biće izgrađen galerijski prostor. Radovi su vredni 4 miliona evra I biće završeni do proleća.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE