Potpisan memorandum o izgradnji Vizitorskog centra na Feliks Romulijani
ZAJEČAR, FELIKS ROMULIJANA – Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić i vođa projekta GIZ-a #EU za kulturno nasleđe i turizam Aleksandar Bec, potpisali su Memorandum o izgradnji Centra za posetioce na kasnoantičkom lokalitetu Feliks Romulijani. U prvoj fazi radova biće izgrađen galerijski prostor. Radovi su vredni 4 miliona evra I biće završeni do proleća.
