Bronzana medalja Jovana Dinića na državnom prvenstvu
BOR – Jovan Dinić iz Gimnastičkog kluba Bor osvojio je bronzanu medalju na državnom prvenstvu u „C“ programu sportske gimnastike, u Pirotu. Jedan od najvrednijih rezultata borske gimnastike minulih decenija dodatno nastupom u pojedinačnoj konkurenciji, na državnom prvenstvu u Somboru, sredinom novembra, mogu da dopune i Natalija Jonović, Petra Stanković i Anđela Tričković, koje su takođe izborile pravo nastupa na državnom šampionatu.
