Četvrta pobeda borskih kuglaša

BOR – Kuglaši borskog Bakra pobedili su na gostovanju u Kregujevcu u petom kolu Prve srpske lige ekipu Mladosti 6:2, u poenima 3429:3303. Igrači utakmice bio je Dejan Todorović sa po 621-nim  oborenim čunjem, što je i pojedinačni rekord kluba. Posle pet odigranih kola borski Bakar je prvi na tabeli sa četiri pobede i jednim porazom.

Na Kupu Srbije za poletarce pionire i nade u katama, koji je proteklog vikenda održan u Smederevu, Karate klub Bor osvojio je četiri medalje. Srebrnu medalju u konkurenciji poletarki rođenih 2011. godine i bronzanu medalju u klasi D osvojila je Marta Miletić. Dve bronzane medalje osvojila je Iva Krstić u kategoriji ženskih nada rođenih 2007. godine, jednu u apsolutnoj kategoriji, a drugu u klasi A. Na ovom državnom takmičenju učestvovalo je više od 1200 takmičara iz 110 srpskih klubova.