Devet novih slučajeva korone u Boru
BOR – U Boru je zabeleženo devet novih slučajeva virusa korona, a 153 su aktivna slučaja virusne infekcije na teritoriji grada. Na Grudnom odeljenju Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 16 bolesnika i kod svih je potvrđeno prisustvo virusa, saopštio je Štab za vanredne situacije.
U kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se deset pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 12 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 26 pregleda.
