Dva zlata i sva srebra za borske kik boksere na Svetskom kupu u Mađarskoj
BOR – Četiri takmičara kik boks kluba Bor učestvovala su sa reprezentacijom Srbije na Svetskom kik boks kupu u Budimpešti i ostvarili izuzetne rezultate. Zlatnu medalju u seniorskoj konkurenciji osvojio je Boban Nikolić, a u juniorskoj Uroš Krstić. Srebrne medalje osvojili su Damir Sejdija u konkurenciji seniora i Mihajlo Veljković u kategoriji juniora.
Borski takmičari prethodno su u svojim kategorijama osvojili prva mesta na državnom prvenstvu koje je pre dve nedelje održano u Boru.
