Godišnji koncert KUD-a „Novo selište“
BOR – Kulturno umetničko društvo „Novo selište“ sinoć je u muzičkoj školi „Miodrag Vasiljević“ u Boru godišnjim koncertom obeležilo 19 godina uspešnog rada. Publici su se predstavile sve uzrasne kategorije ovog KUD-a, od najmlađih do onih koji su nastupali pre gotovo dve decenije.
Uz učešće članova plesne škole „Lido“ publika je mogla da vidi široki spektar igara, od tradicionalnih iz ovog kraja, do starogradskih pesama.
Za ovu sezonu, u zavisnosti od finansijskih mogućnosti, u Kulturno umetničkom društvu mesne zajednice Novo selište i ove godine planiraju nastup na nekoliko državnih i međunarodnih takmičenja i festivala.
