02122020_kovidbor

BOR – U Boru su registrovane 22 novoinficirane osobe virusom korona, oporavilo se 25 građana , a 228 je ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada, kažu u Gradskom štabu za vanredne situacije.

Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 47 bolesnika, od kojih je 45 pozitivno na virus.

Na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno je 37 pregleda.

Građani se mogu vakcinisati svakog dana u Domu zdravlja i u Klubu za stara lica od 08 do 19 časova, dok će se u subotu 08. maja vakcinacija obavljati i u seoskoj ambulanti u Zlotu od 08 do 13 časova.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE