Još 22 novoobolela u Boru
BOR – U Boru su registrovane 22 novoinficirane osobe virusom korona, oporavilo se 25 građana , a 228 je ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada, kažu u Gradskom štabu za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 47 bolesnika, od kojih je 45 pozitivno na virus.
Na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno je 37 pregleda.
Građani se mogu vakcinisati svakog dana u Domu zdravlja i u Klubu za stara lica od 08 do 19 časova, dok će se u subotu 08. maja vakcinacija obavljati i u seoskoj ambulanti u Zlotu od 08 do 13 časova.
