Još dve žrtve Covida-19
BOR – U Boru je, od poslednjih informacija zabeleženo još 20 novoobolelih građana od korone, dok su dve osobe preminule usled posledica virusa. Ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada je trenutno 30.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 30 bolesnika. Ovo su informacije gradskog Štaba za vanredne situacije.
