f7724547f17b9a1373fb429f1124f806

BOR – Na ulazu u borsko naselje Novi gradski centar nastavljena je izgradnja benzinske pumpe, čiji je investitor beogradsko preduzeće „MG Energetika“.

Građevinski radovi u izgradnji pumpe počeli su još pre tri godine, ali su tada i prekinuti do letošnjeg produžetka roka, prema važećoj građevinskoj dozvoli. Odobrenje za nastavak izgradnje ove benzinske pumpe dali su odbornici Skupštine opštine Bor, na sednici krajem juna, kada je jedna od odluka bila upravo o produžetku ugovora za zakup opštinskog zemljišta.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE