Još jedna pumpa u Boru
BOR – Na ulazu u borsko naselje Novi gradski centar nastavljena je izgradnja benzinske pumpe, čiji je investitor beogradsko preduzeće „MG Energetika“.
Građevinski radovi u izgradnji pumpe počeli su još pre tri godine, ali su tada i prekinuti do letošnjeg produžetka roka, prema važećoj građevinskoj dozvoli. Odobrenje za nastavak izgradnje ove benzinske pumpe dali su odbornici Skupštine opštine Bor, na sednici krajem juna, kada je jedna od odluka bila upravo o produžetku ugovora za zakup opštinskog zemljišta.
