Kik bokseri nižu uspehe
BOR – Šest takmičara kik boks kluba Bor učestvovaće narednog vikenda na državnom prvenstvu Srbije u Senti.
Borski kik bokseri dobro su počeli ovu sezonu na prvenstvu Centralne Srbije u Pirotu, gde su osvojili pet zlatnih medalja, Damir Sejdija u seniorskoj konkurenciji, kod juniora je zlatnu medalju i pehar za najboljeg juniora osvojio Uroš Krstić, a u svojim kategorijama u konkurenciji juniora najbolji su bili i Mihajlo Petković i Mihajlo Veljković, dok je u kadetskoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio Petar Dinić.
Prošla godina je za borski klub bila izuzetno uspešna, jer su takmičari osvajali zlatne i srebrne medalje na svetskim i evropskim prvenstvima. Njima je lokalna samouprava dodelila nagrade i stipendije, a značajno su poboljšani i uslovi za treniranje u klubu.
