Klub malog fudbala Bor poražen od vodećeg Zufa

Borski Klub malog fudbala poražen je, u zaostaloj utakmici Treće futsal lige istok, od vodećeg bujanovačkog Zufa- 9:4, poluvreme 4:1. Gosti su od početka utakmice imali kontrolu igre i rezultata, a Borani su ozbiljno zapretili početkom drugog poluvremena, kada su se približili na samo gol zaostatka 4:3. Ipak, ekipa iz Bujanovca nastavlja borbu za prvo mesto koju vodi sa ekipom Leskovca, sa kojom deli isti broj bodova, ali ima međusobno bolji skor. Zanimljivo je da je jedini tim koji je prethodno savladao Zufo ekipa majdanpečkih Minersa koja u pretposlednjem kolu, za dve nedelje, gostuje u Boru.

Odbojkašice Bora pobedile su ekipu Fabrike bakarnih cevi Majdanpek 3:0 u setovima, u poslednjem, 22. kolu Druge lige istok. Borski tim završio je sezonu na petom mestu na tabeli, sa 13 pobeda i devet poraza i 40 bodova, a ekipa iz Majdanpek na šestom mestu na tabeli, sa deset pobeda i 30 bodova. Pobednik lige Zaječar nastupaće u aprilu na kvalifikacionom turniru za popunu Prve B lige.

Borski košarkaši večeras gostuju Moravi, u Vladičinom Hanu, koja je na šestom mestu na tabeli, sa tri pobede manje od borskog tima koji deli drugo i treće mesto na tabeli regionalne lige istok.