Komentari Borana o dobijanju statusa grada
BOR – Dobijanje statusa grada, Borani uglavnom komentarišu pozitivno. Bor decenijama ima sva obeležja grada, tako da je ovo zvanično proglašenje samo potvrda činjenice da je Bor dovoljno razvijeno područje na koje su građani ponosni, neki su od komentara koje su građani dali u anketi Televizije Bor. Bor je imao status grada još pre 70 godina koji mu je bespravno oduzet, pa je sada samo vraćeno ono što nam sleduje i što zaslužujemo, kažu borski starosedeoci. Ipak, ima i onih koji se boje da će „titula“ grada doneti i neke nove namete građanima Bora.
