Komentari Borana o dobijanju statusa grada

0
907fc55f05f0809da6943756073cdaa7

BOR – Dobijanje statusa grada, Borani uglavnom komentarišu pozitivno. Bor decenijama ima sva obeležja grada, tako da je ovo zvanično proglašenje samo potvrda činjenice da je Bor dovoljno razvijeno područje na koje su građani ponosni, neki su od komentara koje su građani dali u anketi Televizije Bor. Bor je imao status grada još pre 70 godina koji mu je bespravno oduzet, pa je sada samo vraćeno ono što nam sleduje i što zaslužujemo, kažu borski starosedeoci. Ipak, ima i onih koji se boje da će „titula“ grada doneti i neke nove namete građanima Bora.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE