Komunalna inspekcija kontroliše uklanjanje snega

0
aaecb4f9a499b990399f02a497e0900a

BOR – Opštinska komunalna inspekcija počela je, posle prvog snega ove zime, kontrolu čišćenja snega ispred zanatskih, ugostiteljskih i maloprodajnih lokala u Boru.

Prema rečima Milice Musterović, načelnika Odeljenja za inspekcijske poslove, vlasnici lokala su u obavezi da čiste od snega i održavaju prostor ispred objekata, a prve kontrole su pokazale da oni to uglavnom poštuju. Što se prilaza stambenim zgradama tiče, obaveza skupština stanara je da uklanjaju sneg sa prilaza i stepeništa.

Za nepoštovanje ovih pravila za vlasnike lokala predviđena je mandatna kazna od pet hiljada dinara, kaže Milica Musterović, a građani eventualne pritužbe mogu da upute komunalnoj inspekciji na telefon 425-080.

[iframe width=“480″ height=“270″ src=“https://www.youtube.com/embed/Ve50_tboQAQ“ frameborder=“0″ allowfullscreen ]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE