Košarkašice Bora savladale Beočin

BOR- Košarkašice Bora pobedile su, na svom parketu, Beočin 61:51 i stigle do polovičnog odnosa pobeda i poraza u najjačem domaćem rangu. U utakmici u kojoj su dominirale odbrane, gostujući tim, predvođen Dunjom Gvero, koja je u Boru postigla 28 poena, vodio je na poluvremenu 33:22, ali je domaća ekipa u nastavku dozvolila rivalu samo 18 poena za 20 minuta igre. Jelena Jozić bila je najefikasnija u ekipi Bora, sa 18 poena, a istakle su se i Nena Trajčevska, sa po 11 poena i skokova i Vida Emeše, sa devet poena i 16 skokova.

Kolo pre kraja prve polovine takmičenja, jesenji prvak je beogradska Crvena Zvezda. Šabac, Vrbas i Bor dele od šestog do osmog mesta na tabeli, sa po pet pobeda i poraza, Beočin ima trijumf manje, a na začelju tabele su Spartak, Šumadija i Vršac, ekipe koje su po jednom pobedile a devet puta su poražene.