Završena opštinska školska liga u rukometu
BOR- Opštinska školska liga Bora u rukometu za devojčice zaključena je, ovog vikenda, trijumfom ekipe Osnovne škole „Dušan Radović“, koja je završila takmičenje ispred odgovarajućih selekcija petog razreda osnovnih škola „Branko Radičević“ i „3. oktobar“. U tri vikenda opštinske rukometne lige takmičile su se sve borske škole, izuzev tima škole „Đura Jakšić“. Opštinsku školsku rukometnu ligu organizovao je Opštinski rukometni savez Bor, uz pomoć Saveza za školski sport i Asocijacije „Sport za sve“, koja je za učesnike obezbedila robne nagrade i medalje.
Dobru saradnju tri borske sportske organizacije planiraju i u narednoj godini, kada će ligaško takmičenje u rukometu organizovati i za dečake i devojčice, učenike nižih razreda borskih osnovnih škola.
