Lepši ulaz u Majdanpek
MAJDANPEK – Od nove godine, ulaz u Majdanpek, iz pravca Beograda, biće znatno lepši i uređeniji. Na inicijativu lokalne samouprave, a po nalogu republičke Direkcije za puteve, zaječarsko preduzeće Štrabag, pre desetak dana je počelo rekonstrukciju dela Karađorđeve ulice i parkinga na prostoru stare autobuske stanice. Pripremni radovi, koji podrazumevaju nasipanje tucanikom i postavljanje ivičnjaka duž trotoara su završeni, pa sledi asfaltiranje. Ako vremenski uslovi dozvole, ovaj posao trebalo bi da bude završen do kraja godine.
Osim lepšeg izgleda ovog dela grada, izgrađeni parking značiće i rešavanje problema parkiranja, pre svega, za teretna vozila.
