Na stručnoj praksi angažovano dvadesetak mladih Borana
BOR-Predstavnici Grada Bora i Nacionalne službe za zapošljavanje- Filijale Bor uručili su ugovore nezaposlenim osobama koja će biti angažovana na stručnoj praksi u borskim preduzećima i ustanovama. Na raznim poslovima od šest do 12 meseci, radiće njih 23, po deset sa srednjom i visokom stručnom spremom,a tri sa višom.
Za ovu meru,koja podrazumeva stručno osposobljavanje nezaposlenog za samostalan rad u struci, Grad Bor je izdvojio pet I po miliona, a u planu su još dva miliona. U proteklih pet godina stručnu praksu je završilo 200 mladih Borana.
